Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Реперка Alyona Alyona заявила, що її обманом заманили на передвиборний захід Порошенка

Співачка вважала, що бере участь у конференції активістів та благодійників.

Реперка Альона Савраненко, більш відома під своїм псевдонімом Alyona Alyona, заявила, що її обманом заманили на форум "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", на якому президент України Петро Порошенко заявив про балотування на другий термін.

За словами Alyona Alyona, на захід її запросив голова Баришівської районної адміністрації. Він запропонував взяти участь у "конференції, в якій будуть задіяні педагоги, благодійники, активісти та меценати з метою допомогти благодійністю садочку", в якому співачка раніше працювала.

"Я погодилась, але зовсім не очікувала, що потраплю на передвиборну кампанію Петра Порошенка. Тому при першій ліпшій можливості покинула цей захід, оскільки не бажаю мати відношення до будь-якої з політичних організацій", – написала Alyona Alyona у Facebook.

Пізніше її допис про інцидент став доступним лише для друзів.

Допис Альона Альона про Порошенка

Про те, що Alyona Alyona не збиралася на форум Порошенка, вона раніше розповідала деяким журналістам.

З рубрики "Несподівані зустрічі на форумі Петра Порошенка" Йду я такий вздовж першого ряду, читаю таблички на...

Опубліковано Svyatoslav Xomenko Вівторок, 29 січня 2019 р.

Нагадаємо, 29 січня президент України Петро Порошенко заявив, що братиме участь у президентських перегонах у березні 2019 року. Він також презентував і свою передвиборчу програму. Варто зазначити, що до кінця терміну подання документів до ЦВК лишилось лише чотири дні. 

ВідеоПетро Порошенко балотуватиметься у президенти вдруге

Про своє самовисування він оголосив сьогодні на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом". Оголошення про вступ Порошенка у президентську кампанію, власне, й було єдиною метою помпезного зібрання. На форум запросили чимало відомих людей, щоб продемонструвати їхню підтримку Порошенкові. 

Петро Порошенко балотуватиметься у президенти вдруге

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції