Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Реперку Alyona Alyona офіційно запросили на форум Порошенка – голова райадміністрації

Раніше співачка запевняла, що не знала. що її запросили на передвиборний захід.

Реп-виконавиця Alyona Alyona знала про те, що братиме участь у форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", на якому президент Петро Порошенко заявив про намір балотуватися на другий термін.

Про це заявив голова Баришівської райадміністрації Олег Левченко, передає прес-служба партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

"Я рекомендував організаторам Форуму запросити мою землячку. Я особисто передав їй запрошення, без якого на захід її б не пустила охорона. Більше того, завіз її у Києві до місця проведення форуму на власному автомобілі. Також в одному авто поверталися додому, в Баришівку, після завершення Форуму. Дорогою обговорювали захід – говорили і про політику, і про розвиток культури", – повідомив Олег Левченко.

Чиновник запевнив, що представники органів влади і надалі будуть запрошувати громадських активістів, діячів науки і культури на "заходи, де відбуваються дискусії про майбутнє України".

Запрошення Alyona Alyona на форум
Сайт партії Блок Петра Порошенка
Запрошення Alyona Alyona на форум

Нагадаємо, 29 січня президент України Петро Порошенко заявив, що братиме участь у президентських перегонах у березні 2019 року. Він також презентував і свою передвиборчу програму. 

На цьому форумі також була присутня реперка Альона Савраненко, більш відома під своїм псевдонімом Alyona Alyona. За її словами, її обманом заманили на захід. У Facebook співачка написала, що на форум її запросив голова Баришівської районної адміністрації. Він запропонував взяти участь у "конференції, в якій будуть задіяні педагоги, благодійники, активісти та меценати з метою допомогти благодійністю садочку". Коли Alyona Alyona дізналася, що це насправді передвиборний захід, вона його залишила. Пізніше її допис про інцидент став доступним лише для друзів. 

ВідеоПетро Порошенко балотуватиметься у президенти вдруге

Про своє самовисування він оголосив сьогодні на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом". Оголошення про вступ Порошенка у президентську кампанію, власне, й було єдиною метою помпезного зібрання. На форум запросили чимало відомих людей, щоб продемонструвати їхню підтримку Порошенкові. 

Петро Порошенко балотуватиметься у президенти вдруге

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції