Reuters назвало російську фірму, яку найняли для встановлення в окупованому Криму турбін Siemens

Натомість у німецькій компанії наголосили, що не збираються надавати свої послуги в анексованому Криму.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на три джерела.

Як ідеться на сайті "Інтеравтоматика", компанія пропонує клієнтам системи, "засновані на використанні технологій, вироблених Siemens або за ліцензією Siemens".

Представник Siemens, відповідаючи на запит агентства про участь "Інтеравтоматики" в кримському проекті заявив, що "Siemens дотримується своєї позиції про те, що не надаватимуть свої послуги в Криму".

"Ми розслідуємо участь "Інтеравтоматики" в запуску газових турбін і будь-яких інших послуг, і, якщо це буде доведено, ми зробимо всі необхідні і доступні кроки, щоб якомога швидше припинити будь-яку діяльність", – заявили в Siemens.

Російська державна компанія "Технопромекспорт", яка будує дві електростанції в Криму, відмовилася від коментарів. "Інтеравтоматика" поки також не відповіла на запитання Reuters.

Нагадаємо, на початку липня Reuters повідомило, що Росія ввезла турбіни для електроенергії німецької компанії Siemens до окупованого Криму попри європейські санкції. 

У німецькій компанії на цю інформацію відповіли так: "У нас немає переконливих доказів про можливу доставку наших турбін до Криму. Однак ми серйозно ставимося до подібних чуток і створили спеціальну групу, яка почне перевіряти факти".

Залиште свій коментар