Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Реванш фармацевтичної мафії". Супрун повідомила про аудит у МОЗ - перевірять лише часи її керівництва

Колишня урядовиця вважає, що така вибіркова перевірка має на меті створити підстави для вигаданих кримінальних переслідувань.

Колишня виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що готується аудит діяльності МОЗ у 2016-2019 роках.

Про це йдеться на її сторінці у фейсбуці.

За її словами, комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування підтримав таку ідею більшістю голосів. "Але пропозиція розширити період перевірки МОЗУ на часи правління Богатирьової, Мусія і Квіташвілі чомусь була проігнорована", - додала Супрун.

"За час роботи нашої команди в МОЗ України, Рахункова палата здійснювала 15 аудитів. Це все відбувалося за кошти платників податків, берегти які є головною ціллю існування такого органу. За час роботи Богатирьової Рахункова палата мала 5 перевірок Міністерства. Жодна з них не стосувалась закупівель ліків", - написала колишня урядовиця.

Вона зазначила, що прохання до комітету надійшло від Петра Багрія, "фірми якого за часів Богатирьової були чи не основними продавцями ліків за завищеними цінами для МОЗУ".

Від 2016 року, коли запрацювали централізовані закупівлі ліків через міжнародні організації, тендери, "проведені у закритих кабінетах Міністерства" та домовленості втратили свою чинність. "Натомість більше пацієнтів отримали доступ до якісних ліків", - пише Супрун.

Вона наголосила, що МОЗ України – це єдине Міністерство, в якому попросили провести аудит останніх трьох років роботи. Супрун вважає, що така вибірковість свідчить про чітке завдання створити підстави для видуманих кримінальних переслідувань та тиску на неї і членів її команди.

"Станом на сьогодні можна констатувати, що єдині реальні дії нової влади у сфері охорони здоров‘я — це забезпечити спробу реваншу фармацевтичної мафії", - підсумувала Супрун.

Минулого тижня Комітет з питань здоров‘я нації, медичної допомоги та медичного страхування, отримав прохання звернутися...

Опубліковано Уляна Супрун Середа, 11 вересня 2019 р.

Нагадаємо, 29 серпня виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, а також її заступники Павло Ковтонюк та Олександр Лінчевський подали заяви про звільнення з посад. 30 серпня під будівлею МОЗу зібралися люди, щоб висловити подяку Супрун за роботу. Вона пообіцяла, що і далі публікуватиме у своєму фейсбуці цінні поради та розвіюватиме медичні міфи.

Відео Між радником Зеленського та Уляною Супрун сталася расова суперечка

Власник мережі приватник клінік Михайло Радуцький, якого називають кандидатом на пост міністра охорони здоров'я, у інтерв'ю одному з видань заявив про "генетичні відмінності в перебігу хвороб у представників різних рас" - мовляв міжнародні медичні протоколи потребують адаптації до українських реалій. У виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни супрун ці слова викликали подив.    

Між радником Зеленського та Уляною Супрун сталася расова суперечка

Залиште свій коментар

Вибір редакції