Рейтинг "Голосу" та партії Бойка-Медведчука зріс, "Слуги народу" - знизився – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До Ради наразі проходять п’ять партій.

Лідером передвиборчого рейтингу парламентських партій залишається "Слуга народу" із результатом у 45,3%, який за тиждень знизився майже на 2%.

Про це йдеться у даних соціологічного опитування групи "Рейтинг" за 20-24 червня 2019 року.

На другому місці залишається проросійська партія "Опозиційна платформа – За життя" (12,1% серед тих, хто визначився і буде голосувати). Її рейтинг зріс на 1%. Також дещо укріпила свої позиції і партія "Голос" співака Святослава Вакарчука – за неї готові проголосувати 8,4% опитаних, що на 0,3% більше, ніж попереднього разу.

Вагомий стрибок здійснила партія п'ятого президента Петра Порошенка "Європейська солідарність" - до 7,2%, коли тиждень тому вона ледь долала прохідний бар’єр із результатом у 5%.

Останньою до Ради може пройти партія "Батьківщина" (7%). Її рейтинг впав за тиждень на 0,3%.

Незначні шанси на потрапляння до парламенту має також і партія "Сила і честь". Однак за тиждень її рейтинг знизився майже на 0,7% і наразі становить 3,4%. Інші партії не набирають більше 3% голосів.

Опитування проводилось методом особистого формалізованого інтерв’ю. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Нагадаємо, згідно з даними опитування центру "Соціальний моніторинг", рейтинг партії Володимира Зеленського "Слуга народу" повільно знижується, однак все одно лишається на рівні понад 45%.

ВідеоЛідером в рейтингу партій залишається "Слуга народу" - соцопитування

У "Слуги народу" та "Голосу" - росте, у "Європейської солідарності" та "Батьківщини" - падає. "Опозиційна платформа" - стабільна. Центр "Соціальний моніторинг" та Інститут соцдосліджень імені Яременка оприлюднили свіжі дані опитувань. За минулий тиждень партія президента назбирала ще 4% підтримки і нині має 47,5% прихильників серед тих, хто визначився з вибором. Партія Святослава Вакарчука дістала ще пів відсотка і тепер долає прохідний бар'єр – 5,3%.  

Лідером в рейтингу партій залишається "Слуга народу" - соцопитування

Залиште свій коментар

Вибір редакції