Рейтинг "Слуги народу" повільно падає, партії "Голос" зростає – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До нової Ради проходять 5 партій, ще 2 – на межі потрапляння.

Рейтинг партії Володимира Зеленського "Слуга народу" повільно знижується, однак все одно лишається на рівні понад 45%.

Про це йдеться у даних соціологічного опитування центру "Соціальний моніторинг" та Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка за 13-21 червня 2019 року.

Зазначається, що серед тих, хто визначився і буде голосувати, за "Слугу народу" готові віддати свій голос 45,3% опитаних. Це на 2% нижче, ніж у попередньому опитуванні.

Наступна трійка лишається без змін – "Опозиційна платформа – За життя" (12,1%), "Батьківщина" (8,8%) та "Європейська солідарність" (8,4%). Їхні рейтинги зросли на 1,1%, 0,1% та 0,1% відповідно.

Набагато серйозніше зросла підтримка у партії співака Святослава Вакарчука "Голос" - до 6,8%. За тиждень вона набрала близько 1,5% рейтингу.

На межі проходження в Раду перебувають партії "Громадянська позиція" (4,5%) та "Сила і честь" (4,4%). Їхній рейтинг теж зріс на 1,6% та 0,5% відповідно. Інші партії набирають 3% та менше.

Опитування проводилося від 13 по 21 червня 2019 року в 24-х областях  України та м. Києві. Всього опитано 3000 респондентів. Стандартні відхилення за достовірних 95 відсотках і співвідношенні змінних від 0,1 : 0,9 до 0,5 : 0,5 становлять 1,10 – 1,83 відсотка.  

ВідеоЛідером в рейтингу партій залишається "Слуга народу" - соцопитування

У "Слуги народу" та "Голосу" - росте, у "Європейської солідарності" та "Батьківщини" - падає. "Опозиційна платформа" - стабільна. Центр "Соціальний моніторинг" та Інститут соцдосліджень імені Яременка оприлюднили свіжі дані опитувань. За минулий тиждень партія президента назбирала ще 4% підтримки і нині має 47,5% прихильників серед тих, хто визначився з вибором. Партія Святослава Вакарчука дістала ще пів відсотка і тепер долає прохідний бар'єр – 5,3%.  

Лідером в рейтингу партій залишається "Слуга народу" - соцопитування

Залиште свій коментар

Вибір редакції