Результати екзит-полів на місцевих виборах в найбільших містах України. Інфографіка

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Результати екзит-полів на місцевих виборах в найбільших містах України. Інфографіка

В Україні завершилися місцеві вибори / Фото: Reuters

У більшості міст відбудеться другий тур.

В Україні завершилися місцеві вибори / Фото: Reuters
В Україні завершилося голосування на місцевих виборах. Комітет виборців України оприлюднив результати голосування.

Київ

Так у столиці переміг діючий мер Києва Віталій Кличко. Друге місце зайняв представник партії "Батьківщина" Володимир Бондаренко. У Київську міськраду проходять політсила президента Петра Порошенка "Солідарність" - 28,3%. На другому місці партія "Самопоміч" - 10,3%. Також до міськради проходять "Батьківщина" (10,1%), ВО "Свобода" (9,7%), Українська партія "Єдність" - 8,5%.



ХАРКІВ

У Харкові переконливо лідирує чинний мер Геннадій Кернес. Він отримав 59,3%. За ним іде представник "Самопомочі" Тарас Ситенко - 16,4%. При цьому партія "Відродження" набирає більшість голосів - 51,3%. Також проходять "Самопоміч" (16,4%), "БПП-Солідарність" (6,9%).

ДНІПРОПЕТРОВСЬК

За результатами екзитполу від КВУ в Дніпропетровську, перше місце посів представник партії "УКРОП", народний депутат Борис Філатов - 39,1%, на другому місці - Олександр Вілкул від "Опозиційного блоку" з 33,1% підтримки. До дніпропетровської міської ради проходять партія "УКРОП" - 31,7%, "Опозиційний блок" - 30,1%, "Громадянська сила" - 9,4% і "БПП-Солідарність" - 7,4%.

ЛЬВІВ

У Львові, згідно з результатами опитування, у виборчих перегонах лідирує чинний мер міста Андрій Садовий від "Самопомочі" (48,8%). За результатами екзит-полу, з ним конкурують: Руслан Кошулинський ("Свобода") – 13,2%, Володимир Гірняк ("Громадянська позиція") – 9,7%.

Щодо виборів до Львівської міської ради, жителі міста обрали такі партії: "Самопоміч" - 32,7%, "Свобода" - 11,8%, "Блок Петра Порошенка "Солідарність"" - 10,7%, "Громадянська позиція" - 8,4%, "Громадський рух "Народний контроль"" - 6,8%, "УКРОП" - 6,0% і "Українська Галицька партія - 5,5%.

ЗАПОРІЖЖЯ

У Запоріжжі лідером перегонів за крісло мера міста став самовисуванець Володимир Буряк (30,6%). Йому конкуренцію складають: Микола Фролов (БПП) 14,6%, Ярослав Гришин (КРІП) 13,2%, Сергій Кальцев (Наш Край) 8,7%, Олександр Сін (самовисування) 7,6%.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

В Івано-Франківську у другий тур ймовірно виходять представник БПП "Солідарність" Ігор Насалик і представник "Свободи" Руслан Марцінків (26,8%). За представника "Свободи" Марцінківа віддали голоси 25,7% опитаних. Представник "Укроп" Олександр Шевченко отримав 17,9% голосів опитаних, прдставник УНП Віктор Анушкевичус – 15,1%.

Водночас серед політичних партій, які проходять до міськради, лідирує "Свобода" - 31,3%, БПП – 18,2%, Самопоміч  12,8%, Укроп – 11,7%, Батьківщина – 7,3% виборців.

У неділю, 25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. Волевиявлення також відбувалося на частині території Донбасу, яка контролюється Україною. Проте вибори були зірвані у Маріуполі, Красноармійську та у Сватовому, що на Луганщині. 

Станом на 20.00 неділі явка виборців по країні склала 46,5%. Зокрема, в центральних областях явка виборців склала 46,6%, на Заході країни явка сягнула 51,4%, на Сході - 43,3% і на Півдні - 41,1%.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація