Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Результати голосування на виборах президента в судах не оскаржують – ЦВК

Позовів немає, тож зволікання з офіційним оголошенням другого туру не передбачається.

У судах немає скарг щодо оскарження підсумків голосування на виборах 31 березня в Україні. Про це повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії України Євген Радченко.

"Поки що, за станом на сьогодні, інформація про судове оскарження результатів голосування в округах і дільницях до нас не надходила. Якщо такі заяви, скарги будуть, і вони будуть задоволені судами, то, звичайно, це зупинить встановлення результатів виборів в межах України ", - пояснив він.

ВідеоУ Центрвиборчкомі вже порахували понад 96% бюлетенів

Натепер у Володимира Зеленського – понад 30 %, у Петра Порошенка - майже 16%.  У Юлії Тимошенко – 13,5%.Четверте місце посів Юрій Бойко, п'яте - Анатолій Гриценко. У недільному голосуванні взяли участь майже дві третини українців.  

У Центрвиборчкомі вже порахували понад 96% бюлетенів

Радченко висловив сподівання, що навіть у разі появи позовів суди працюватимуть так само оперативно, як і ЦВК. "І ми встигнемо зробити всі процедури, передбачені законом, для того, щоб повторне голосування було організовано належним чином і в терміни, передбачені законом", - зазначив працівник Центрвиборчкому.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку майже 99% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,23%) і Петро Порошенко (15,91%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,39%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Фотогалерея Вибори президента-2019: українці приходять на дільниці з дітьми та собаками (33 фото)

Раніше радник штабу Володимира Зеленського заявив, що кандидат готовий до дебатів з будь-ким, але треба дочекатись другого туру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції