РФ готується впливати на місцеві вибори в Україні - Клімкін

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава МЗС вважає, що місцеві вибори для РФ можуть бути важливіші, ніж парламентські чи президентські.

Росія готується до втручання не лише у парламентські та президентські вибори, але й в місцеві, які відбудуться після них.

Про це 16 лютого у Мюнхені журналістам розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Глава МЗС вважає, що Росія використовуватиме всі можливі методи впливу на ситуацію в Україні.

"Звичайно, Росія буде маніпулювати виборчим процесом. Всі говорять про вплив на парламентські та президентські вибори. А що, на місцеві Росія не буде впливати? Там вже готується план втручання у вибори. При чому, місцеві вибори можуть бути ще більш важливі для Росії, оскільки їхня логіка полягає в дестабілізації та розчленуванні України", - сказав Клімкін.

Нагадаємо, у четвер, 7 лютого, Верховна Рада заборонила громадянам Росії бути офіційними спостерігачами на виборах президента України, народних депутатів України та місцевих виборах. Своєю чергою Європейська комісія не зраділа рішенню.

Раніше Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів ОБСЄ на виборах президента України. А глава МЗС РФ Сергій Лавров стверджував, що Москва отримала запрошення на українські вибори.

Своєю чергою очільник МЗС України Павло Клімкін заявив, що його відомство не буде реєструвати офіційних спостерігачів від РФ на українських президентських виборах і сподівається на таке ж рішення від Центральної виборчої комісії.

ВідеоСпостерігачів з Росії не пустять на вибори в Україні

Спостерігачів із Росії не пустять на вибори в Україну. Народні депутати ухвалили закон, який забороняє бути офіційним спостерігачем громадянам держави-агресорки, та особам, пропозиції щодо яких внесла країна-окупантка. За даними розвідки, РФ готує безпрецедентне втручання в українські вибори і вже передбачила на це близько 350 мільйонів доларів.

Спостерігачів з Росії не пустять на вибори в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції