РФ надіслала повідомлення про долю 19-річного українця Гриба заднім числом

Захиснику хлопця не дали провідати українця. 

У РФ надіслали повідомлення про місце перебування затриманого 19-річного українця Павла Гриба заднім числом – через два тижні після зникнення. Про це повідомила його сестра Ольга Гриб.

За словами жінки, до хлопця не пустили його адвоката Андрія Сабініна. Захиснику сказали, що він зможе потрапити до підзахисного з дозволу слідчого, однак з останнім не вдалося зв'язатися.

"Адвокат вже склав відповідну скаргу, однак побачитися з Павлом у нього так і не вийшло", - наводить її цитату "Українська правда".

Сам Сабінін написав, що потрапити до Гриба не зміг.

"Ось так і проходять кращі роки життя. У СІЗО не пробився, сказали справа непроста. Не дарма я про кріпосне право згадував днями. Право першого побачення виявилося складнішим за право першої ночі" - написав він.

Вот так и проходят лучшие годы жизни. В СИЗО не пробился, сказали дело непростое. Не зря я про крепостное право вспоминал на днях. Право первого свидания оказалось сложнее права первой ночи. #Павелгриб

Опубликовано Андреем Сабининым 8 сентября 2017 г.

Ольга Гриб додала, що інформацію про місце утримання українця його родина отримала лише вчора, 7 вересня, хоча датоване воно було 25 серпня.

"До консульського відділення в Ростові-на-Дону прийшло повідомлення про те, що Павло утримується в СІЗО №5, датоване 22 годиною 25 серпня. Але отримали його чомусь тільки вчора. До цього два тижні ми взагалі не знали де він і що з ним, хоча і родина, і представники МЗС, і омбудсмен надсилали всі можливі запити до РФ про надання інформації щодо місцеперебування Павла. Однак у відповідь була тільки мовчанка", - пояснила жінка.

Протягом всього часу Павло Гриб перебував поза правовим полем і це ї порушенням норм законодавства.  Також захисник українця намагався передати йому передачу, однак в СІЗО йому відмовили без пояснення причин.

Окрім цього, Ольга Гриб підтвердила, що адвокат надсилав звернення до Європейського суду з прав людини через можливість катування Гриба і вже отримав відповідь.

"Європейський суд вже надіслав відповідь і Україні, і РФ. Але поки що ми точно не знаємо що там, бо не бачили електронного дублікату. Сподіваємось в найближчий час його отримати", - сказала сестра Гриба.

Нагадаємо, в білоруському Гомелі зник український громадянин Павло Гриб: за словами батьків, він був затриманий співробітниками ФСБ. До Білорусі він поїхав 24 серпня, щоб зустрітись із дівчиною, яка мешкає у Росії, з якою познайомився через Інтернет. 17-річна жителька міста Сочі в інтерв'ю ТСН зізналась, що справді запросила хлопця до Білорусі. Змусили її це зробити співробітники ФСБ Росії, бо вона також перебуває під слідством.

В поліції міста Гомель батьку повідомили, що його син перебував у розшуку за терористичну діяльність. МЗС Ураїни намагається з'ясувати, що сталось з хлопцем. водночас білоруські прикордонники запевняють, що до Павла претензій не мали

7 вересня стало відомо, що Павло Гриб перебуває у СІЗО в російському місті Краснодар. 

ВідеоНезаконно вивезеному Павлу Грибу найняли російського захисника, аби той провідав хлопця

Залиште свій коментар