Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РФ порушує український суверенітет, проводячи в Криму ялтинський форум - МЗС України

Україна вимагає припинити проведення заходів на півострові без її згоди.

МЗС України направило до РФ ноту протесту у зв'язку з проведенням 20-22 квітня 2017 року так званого "Ялтинського міжнародного економічного форуму" на тимчасово окупованій Російською Федерацією території української Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Про це йдеться на сайті українського МЗС.

"Проведення заходу є грубим порушенням Російською Федерацією державного суверенітету України, законодавства України, загальновизнаних норм міжнародного права, у тому числі Статуту ООН, Резолюцій Генеральної Асамблеї ООН "Територіальна цілісність України"A/Res/68/262 від 27 березня 2014 року та "Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь" A/Res/71/205 від 19 грудня 2016 року, а також інших багатосторонніх міжнародних договорів, сторонами яких є Україна та Російська Федерація", - переконані українські дипломати.

МЗС України висловили вимогу, аби російська сторона вжила "невідкладних заходів щодо відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.

Українські дипломати закликали до негайного припинення практики проведення без згоди України будь-яких заходів на її суверенній території.

Нагадаємо, що в українському МЗС обурені постійним нарощуванням російською окупаційною владою практики політичних репресій і переслідувань щодо етнічних спільнот, зокрема кримських татар.

Додамо, що 13 квітня 2017 року в Бахчисараї відбулися обшуки та затримання кримських татар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції