Кінець епохи бідності та інші обіцянки: що за рік зміг утілити Зеленський

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не всі обіцянки вдалося втілити за рік повністю.

Виборча кампанія Зеленського була настільки яскрава, що і зараз ми легко можемо пригадати гасла, з якими він ішов на вибори. І порівняти із результатами, яких досягнув за рік.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кінець епохи бідності не настав. Але, пояснює Зеленський, цьому завадила світова економічна криза, яка прийшла і лише посилюється після коронавірусу. Тож тут головна битва попереду.

Кінець епохи корупції. Ну, тут, за персональною оцінкою президента, справи ідуть краще. За рік його президентства був один довколокорупційний скандал. Відеозаписи, де брат чинного голови Офісу президента Андрія Єрмака - Денис - веде якісь перемовини щодо можливого працевлаштування певних людей на високих посадах за гроші. Зеленський назвав цю справу "порожньою", адже записи були зроблені ще минулого літа та осені, а ніхто із обговорюваних там осіб так нікуди і не був призначений. Президент каже - знає, хто робив ці записи, щоб шантажувати його.

"Що стосується пана Єрмака. Для мене це – порожня справа. Я знаю, хто проводив ці записи, я знаю, для чого. Я знаю, хто шантажував цими записами, хотів шантажувати мене особисто, щоб я зняв Єрмака. Я знаю, хто це зробив. Частково там є відповідь, чому я деяких людей звільняю", – заявив президент.

Відео ТСН проаналізувала передвиборчі обіцянки та реальні досягнення президента Зеленського

ТСН пригадала гасла, з якими Зеленський ішов на вибори та порівняла із результатами, яких досягнув за рік.  

ТСН проаналізувала передвиборчі обіцянки та реальні досягнення президента Зеленського

Не працевлаштовувати кума-свата-брата. Ця обіцянка виконана теж частково. Не куми і брати, але давні товариші і знайомі були таки призначені. Зеленський називає їх своїми довіреними особами і каже, що в країні кадровий голод. Не можуть знайти людей на цілу низку посад - наприклад, міністрів культури і освіти. Зеленський вже не так рішуче, як раніше, виступає проти старих облич у владі. І просто під час пресконференції запропонував журналісту, який ставив про це питання, обрати собі посаду і працювати в офісі президента. Ось що з того вийшло.

"Я вам, Романе, даю пропозицію. Я вас запрошую працювати в Офіс президента України. Ви самі можете обрати посаду, відповідальну посаду. І потім відповідати за свої кроки, дії. Ви будете працювати, як Єрмак, 25 годин, хоча їх всього 24. Я вас запитую, підете працювати?", – запитав Зеленський. Журналіст відмовився.

"Я не можу знайти багато людей по всій країні, які були б і професійні і чисті", – пояснив президент.

Треба просто припинити стріляти. Такі міркування не допомогли Зеленському припинити війну. На Донбасі і досі стріляють. Але президент підкреслює - Україна ніколи не провокуватиме і не нападатиме першою. Про Мінські угоди він і досі говорить як про єдиний варіант, адже із ними пов’язані санкції проти Росії. Ну і переговори із Путіним теж неминучі, адже вони принаймні допомагають звільняти наших полонених

Іду на один термін. Ще одна його виборча обіцянка. Сьогодні Зеленський спочатку обмовився, що не встигне все задумане втілити за один термін, і його згодом спровокували до уточнення - Зеленський вже розмірковує і про другий термін.

"Я іду на один термін, як я казав. Я бачу, що робота складна. Ніхто "спасибі" не скаже. Якщо буде велика підтримка народу України, я зможу про це думати. Я буду думати, в мене є чим думати", – заявив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції