Рідні Савченко намагаються домогтися побачень з нею через російського омбудсмена

До 13 січня зустрічі з нею заборонені.

У Донецьку Ростовської області завершилося останнє цього року засідання в справі полоненої української військової та депутата Надії Савченко. Захист зачитував матеріали справи. А сама підсудна, яка сьомий день голодує, намагалася підбадьорити матір і сестру. Принаймні, до 13 січня вони не зустрінуться - побачення з нею не дозволили. Тож, Віра Савченко просить про них у російського омбудсмена. Судді майже всі клопотання сторони льотчиці відхиляють. Українському адвокату Олександру Плахотнюку - з порушенням навіть російських законів - заборонили стати громадським захисником Надії, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

"Це грубе правопорушення, немає такого в законі, говориться просто адвокат чи інша особа. А нам суд сказав, що "так". Але оскільки Плахотнюк український адвокат, то він не вважається іншою особою, і якщо він не російський адвокат, то він не вважається адвокатом. Тому йому не можна ні як адвокату, ні як не адвокату. І крапка. Вони не можуть визнати, що помилися: і прокурори, і суд підуть до кінця. Ось так воно все є", - розповів адвокат Ілля Новіков.

Сестра Надії Савченко Віра каже, що є домовленості, щоб вона нічого не розповідал на пресу.

"Як далі діяти? Я бачу що Надю дуже блокують, є домовленості, щоб вона тільки нічого не розповідала на пресу. Якщо раніше ми могли взяти у неї хоч якийсь там автограф, то зараз ні, і це найстрашніше. Я хочу потрапить до неї, щоб зрозуміти, який далі план дій. Зараз нічого не зрозуміло", - зазначила вона.

ВідеоЗавтра у Ростові захисники Савченко оскаржуватимуть рішення про її арешт до квітня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: