Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідний брат російського кандидата у президенти Інтерполу очолює представництво України при ОБСЄ

У МЗС заявляють, що він сумлінно відстоює інтереси України.

Рідний брат кандидата на посаду президента Інтерполу від Росії Олександра Прокопчука більше восьми років працює у постійному представництві України при ОБСЄ у Відні, а до цього був послом України у Литві.

Про це повідомляють джерела ТСН.

Ігор Прокопчук - молодший брат кандидата у президенти Інтерполу. Так само як і Олександр Прокопчук, він походить з Житомирщини і закінчив Київський державний університет ім. Т. Шевченка. Окрім того, багато хто з колег відзначають зовнішню схожість між обома Прокопчуками.

"Колеги характеризують Прокопчука-молодшого як висококласного професіонала, обізнаного і дисциплінованого, не схильного публічно обговорювати свої політичні переконання. При цьому колеги не помічали за ним проросійських поглядів і стверджують, що Ігоря Прокопчука цінують і поважають як в ОБСЄ (у Відні), так і в центральному апараті МЗС", - пише DT.UA, яке теж повідомляє про родинні зв'язки представника України в ОБСЄ.

Міністерство закордонних справ України підтвердило, що Ігор Прокопчук є братом Олександра Прокопчука. Але у відомстві запевняють, що постпред України при ОБСЄ сумлінно виконує свою роботу і відстоює інтереси України.

"Боротьба України проти російської агресії - це війна за остаточний розпад російсько-радянської імперії. Ця війна розкидала по обидві сторони лінії фронту друзів, близьких, родичів. Для багатьох це стало справжньою особистою трагедією. Але кожен сам робить свій вибір і за нього відповідає", - йдеться у коментарі МЗС України, який надійшов на пошту ТСН.ua.

"За весь час після початку російської збройної агресії проти України не мали місця жодні дії, які могли б скомпрометувати постійного представника України при ОБСЄ Ігоря Прокопчука. Так само, як і завдати шкоди національним інтересам України. Його щоденна самовіддана робота в ОБСЄ говорить сама за себе та заслужила на високу оцінку з боку наших друзів і партнерів", - зазначають у відомстві.

Нагадаємо, видання Financial Times повідомило, що новим президентом Інтерполу може стати росіянин Олександр Прокопчук. Прокопчук наразі є віце-президентом Інтерполу, а до цього він очолював російське відділення цієї організації. 

Другим кандидатом на посаду глави Інтерполу є виконуючий обов'язки голови організації Кім Чон Ян з Південної Кореї. Вибори президента Інтерполу повинні відбутися 21 листопада.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Україна може призупинити членство в Інтерполі, якщо президентом організації буде призначено росіянина Олександра Прокопчука.

ВідеоСтала відома доля зниклого глави Інтерполу, якого розшукували майже два тижні

Лише зараз Китай підтвердив, що затримав Мена Хунвея, коли він зійшов із трапу літака. Кажуть, Хунвей перебуває під наглядом. Дружина Хунвея напередодні розповіла, що перед зникненням чоловік надіслав їй фото з ножем, начебто як сигнал про небезпеку. Наразі відомо, що Хунвей вже передав до офісу заяву про відставку.

Стала відома доля зниклого глави Інтерполу, якого розшукували майже два тижні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції