Рік президенства Зеленського: українці оцінили, у яких сферах президент досяг найбільше та найменше успіхів – опитування

Рік президенства Зеленського: українці оцінили, у яких сферах президент досяг найбільше та найменше успіхів – опитування

Фото: Сайт президента України

Рівень довіри до Зеленського досі лишається найвищим серед політиків.

Переважна більшість українців (68%) вважають, що перший рік президентства Володимира Зеленського минув відмінно, добре, або задовільно. Водночас лише 31% дотримуються думки, що президент діяв жахливо або незадовільно.

Про це йдеться в опитуванні групи "Рейтинг" за 12-13 травня 2020 року.

Найбільш успішними українці вважають діяльність Зеленського у питанні звільнення полонених та боротьбі з коронавірусом. Відмінними його дії у цих сферах називають 25% та 12% опитаних відповідно. Загалом же свою оцінку відмінно, добре або задовільно Зеленському у цих галузях поставили 81% та 67% опитаних відповідно. Також українці оцінили і його зусилля в об’єднанні країни – так вважають 57% опитаних.

Водночас найменше успіхів, на думку українців, Зеленський досяг у боротьбі з корупцією, реформуванні медицини та зменшенні впливу олігархів на політику. Незадовільними або жахливими його дії у цих сферах вважають 58%, 59% та 56% опитаних відповідно.

Незважаючи на все, Зеленський продовжує лідирувати у рейтингу довіри до політиків, маючи 57% довіри. 37% українців повідомили, що не довіряють президентові. 25% опитаних довіряють голові парламенту Дмитру Разумкову та 14% - прем’єру Денису Шмигалю. Водночас у них обох і найбільший рівень невпізнаваності – 35% відповіли, що не знають Разумкова, а 36% - Шмигаля.

Окрім рейтингу довіри Зеленський має і найбільш політичний рейтинг. Якби президентські вибори відбулися наступного тижня, то у першому турі він би набрав 39,3% голосів серед тих, хто визначився і готовий йти на вибори. Найближчий опонент – Юрій Бойко має лише 13,9%. У потенційному другому турі Зеленський також обходить усіх конкурентів, набираючи близько 75% голосів.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  3000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,8%.

"Він не зкурвився": Саакашвілі розповів, чому погодився "допомогти" Зеленському

"Він не зкурвився": Саакашвілі розповів, чому погодився "допомогти" Зеленському

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація