Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рішення Гааги про компенсацію не означає, що "Крим – російський" - Зеркаль

Приналежність Криму ніяк не ставиться під питання. Це для всіх зрозуміло, окрім росіян, - заявила Зеркаль.

Заступник глави МЗС з питань євроінтеграції Олена Зеркаль прокоментувала думку про те, що Росія сплатить компенсації згідно рішення міжнародних судів і це означатиме, що "Крим – російський".

Про це повідомляє «5 канал»

«Росія не відкупиться», - переконана дипломат.

«(Наші позови) - це претензії щодо майна, а не щодо приналежності суверенної території. Ми не ставимо питання стосовно території навіть в нашому позові, який стосується морської конвенції. Ми не говоримо про те, що арбітраж навіть в тому випадку має вирішувати приналежність Криму. Приналежність Криму ніяк не ставиться під питання. Це для всіх зрозуміло, окрім росіян", - зауважила заступниця голови МЗС.

Зеркаль нагадала: "Ми ставимо питання про втрачене майно, про націоналізоване майно – про те, що втратили приватні інвестори і держава, як інвестор також".

ВідеоУкраїнські інвестори виграли суд у РФ щодо активів у Криму

Постійний третейський арбітраж у Гаазі ухвалив рішення, що Росія має сплатити компенсацію низці українських інвесторів за анексію Криму. Йдеться про 159 мільйонів доларів. В Мінюсті певні, що така перемога допоможе і в інших справах проти Росії.

Українські інвестори виграли суд у РФ щодо активів у Криму

Нагадаємо, Третейський суд в Гаазі постановив, що Росія повинна виплатити компенсацію ряду українських інвесторів за анексію Криму. У цій справі йдеться про суму 159 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції