Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РНБО подовжить санкції проти банків з російським капіталом - Порошенко

За словами Порошенка, вихід російських банків з українського ринку не стимулюється державними органами.

Рада національної безпеки і оборони подовжить санкції проти російських банків.

Про це заявив президент України Петро Порошенко, пише "Громадське телебачення".

"Я не бачу зараз тут жодних проблем, бо наш підхід виявився правильним і ефективним - не зачіпаються інтереси вкладників, інтереси клієнтів, але політика держави є абсолютно правильною, тим більше, що і наші  іноземні партнери застосували санкції проти банків з державним російським капіталом. Протягом 2017 року чисті активи українських банків з державним російським капіталом скоротилися на третину, а обсяг розміщених у них коштів фізичних та юридичних осіб – зменшився на 28 і 34 відсотка відповідно", - наголосив він.

Окремо Порошенко запевнив, що процес виходу з українського ринку банків з державним російським капіталом є поступовим, регульованим і не стимулюється жодним державним органом України.

Нагадаємо, санкції ввели 23 березня 2017-го. Введені на рік обмеження забороняють банкам здійснювати будь-які фінансові операції на користь материнських структур, але не забороняють їхній продаж.

Раніше НБУ оголосив про закриття групи "Сбербанку" в Україні. Причина - продаж VS Bank Сергію Тігіпку. Група, до якої входили ”Сбербанк”, VS Bank і компанія ”Сбербанк Лізинг Україна”, була зареєстрована 4 жовтня 2013 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції