Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РНБО розглянула нові правила в’їзду росіян і надання громадянства України

Норми невдовзі стануть іще жорсткішими.

Україна знову посилить контроль за в’їздом в країну громадян Росії. Додаткові заходи щодо цього обговорили на засіданні Ради національної безпеки та оборони, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чиновники вирішили ретельніше перевіряти підстави для прибуття в Україну громадян країни-агресора. Цього року має запрацювати система, коли бажаючі в’їхати мають надіслати електронне повідомлення з поясненнями мети свого візиту до України. Нині іноземці з недружніх країн при перетині українського кордону вже проходять біометричний контроль.

Отримати українське громадянство теж стане складніше. Глава держави пропонує жорсткіше перевіряти підстави для набуття громадянства та звузити коло осіб, які мають право ставати громадянами України.

ВідеоУкраїна посилить контроль за в’їздом в країну громадян Росії

Додаткові заходи обговорювали на засіданні РНБО. Зокрема, планують ретельніше перевіряти підстави для прибуття до України громадян країни-агресора. Цього року має запрацювати система, коли бажаючі в’їхати мають надіслати електронне повідомлення з поясненнями мети свого візиту до України.

Україна посилить контроль за в’їздом в країну громадян Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції