Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна розширила санкційний список проти Росії

Перелік збільшився до 1759 фізичних та 786 юридичних осіб. 

Рада національної безпеки і оборони України ввела в дію оновлений список санкцій

"З ініціативи Кабінету Міністрів України та Служби безпеки України були введені санкції до 30 юридичних та 14 фізичних осіб, в зв'язку з чим був оновлений список санкцій, який зараз налічує 1759 фізичних осіб та 786 юридичних осіб", - йдеться в повідомленні прес-служби РНБО.

Україна ввела санкції, симетричні санкцям США щодо юридичних осіб, причетних до діяльності російських спецслужб в кіберпросторі. Серед них - науково-дослідний інститут "Квант", ТОВ "Дайвтехносервіс", ТОВ "Цифрові технології безпеки", ERPScan BV, Embedi Limited.

Список юридичних осіб був доповнений ще політичними партіями та громадськими організаціями, які брали участь в підготовці і проведенні незаконного голосування на території тимчасово окупованих Криму і Севастополя в рамках виборів до Державної Думи. У ньому опинились: Центральна виборча комісія Російської Федерації, виборча комісія "Республіки Крим", всеросійська політична партія "Єдина Росія", політична партія "Ліберально-демократична партія Росії" (ЛДПР), всеросійська політична партія "Батьківщина", політична партія "Демократична партія Росії", Союз ветеранів Афганістану, політична партія "Патріоти Росії", загальноросійська громадська організація "Союз пенсіонерів Росії", всеросійська політична партія "Аграрна партія Росії", політична партія "Комуністична партія Російської Федерації", всеросійська громадська організація "Бойове братство" та загальноросійський громадський рух "Корпус "За чисті вибори".

Санкції запровадили і щодо російських підприємств ВПК, а також ДП "Луганський авіаційний ремонтний завод", який розміщений на окупованій території України.

Також санкції не оминули Федеральне державне унітарне підприємство "Радіочастотний центр центрального федерального округу", Федеральне державне унітарне підприємство "Ордена Трудового Червоного Прапора науково-дослідний інститут радіо", ТОВ "АРД Сатком Сервіс", ТОВ "РусІнтеКо ", ТОВ" Алмаз-Антей Телекомунікації ", ТОВ" Лідер Буд ", ТОВ" ПРОЕКТ ", ТОВ" М-Телеком ", ТОВ" Альфател ", ТОВ" ПБР ", ТОВ" АСЗ ".

Санкції ввели і стосовно фізичних осіб, причетних до підготовки та проведення незаконного голосування на території тимчасово окупованих Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в рамках виборів до Держдуми, і щодо яких введено санкції урядом США, серед яких російський мільярдер Аркадій Ротенберг і члени його сім'ї.

Нагадаємо, від 2 травня РНБО запровадила санкції щодо юридичних і фізичних осіб, пов'язаних з російською агресією проти України. Санкції упроваджуються з ініціативи уряду, СБУ та Нацбанку на три роки або безстроково стосовно фізичних і юридичних осіб, причетних до російської агресії проти України, до підготовки та проведення незаконного голосування в окупованому Криму в рамках виборів президента РФ, представників російської окупаційної адміністрації в Криму, бойовиків російських збройних формувань на окупованій території Донецької та Луганської областей тощо. Крім того, санкції запроваджені і щодо осіб, причетних до інформаційної та кіберагресії проти України, до протиправних дій проти її громадян, яких незаконно утримують у Росії, стосовно депутатів Державної Думи і членів Ради Федерації Федеральних Зборів РФ тощо. 18 травня президент Петро Порошенко підписав указ щодо розширення санкцій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції