РНБО вирішила забезпечити українських військових новою зброєю та технікою

Дата публікації
РНБО вирішила забезпечити українських військових  новою зброєю та технікою

РНБО прийняла низку важливих рішень / sci-news.com

Силовики ухвалили цілу низку рішень про зміцнення обороноздатності держави.

Сьогодні під час засідання РНБО силовики ухвалили  цілий комплекс рішень щодо посилення обороноздатності, серед яких – замовлення нової техніки для військовослужбовців, повідомляє прес-служба РНБО.

"За результатами обговорення питання про надзвичайні заходи з протидії російській загрозі та проявам тероризму, підтримуваного Російською Федерацією, прийнятий комплекс рішень щодо зміцнення обороноздатності держави, посилення контртерористичних заходів, створенню військово-цивільних адміністрацій в зоні проведення АТО для забезпечення безпеки і життєдіяльності населення цих територій та інше", - повідомляє прес-служба РБНО.

Також було прийнято рішення забезпечити ЗСУ,  Нацгвардію та інші військові формування новою зброєю і військовою технікою.

Окрім цього, РНБО ініціювала пакет змін у законодавство, що передбачає дати дозвіл досвідченим офіцерам і генералам продовжувати військову службу.

Як повідомлялося раніше, Порошенко під час засідання РНБО заявив, що Україна має беззаперечні докази причетності РФ до обстрілу Маріуполя

Наступна публікація