"Робочі речі". Зубко прокоментував скандальний інцидент з Гройсманом у Раді

Свої слова на засіданні в Раді він пояснив надлишковою емоційністю.

Віце-прем'єр Геннадій Зубко заявив, що був занадто емоційним в Раді. За його словами, після засідання він мав розмову із главою уряду Володимиром Гройсманом щодо ситуації довкола терикону на Львівщині, через що у них в урядовій ложі сталася словесна перепалка, передає Українська правда.

Відповідаючи на питання про те, чи конфлікт з Гройсманом вичерпано, Зубко сказав: "Сьогодні всі працюють у дуже напружених умовах. Це робочі речі".

Коментуючи свої слова в Раді, він сказав: "Я думаю, це надлишкова емоційність, яка не повинна була мати місце в урядовій ложі", - заявив віце-прем'єр.

Однак чиновник відмовився коментувати слова Гройсмана.

Щодо терикону на Львівщині, Зубко зазначив, що горіння там виникло ще у 2015 році. За той час пожежникам вдалося значно зменшити площу гасіння, однак із липня цього року роботи було припинено через заборгованість "Львівської вугільної компанії", якій належить терикон.

Зубко переконує, що ситуація вирішується. Він також пообіцяв доповісти з цього приводу на одному із засідань уряду та подякував народному депутату Олегу Мусію, який порушив це питання. 

Як відомо, у Львівській області, окрім сміттєзвалищ, вже більше півроку горять терикони Центральної збагачувальної фабрики та отруюють повітря.

Залиште свій коментар

Наступна публікація