Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Робота над помилками. Парубій вчергове пояснив Зеленському, чому не скликатиме Раду

Голова парламенту чекає на нове виправлене звернення глави держави.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій учергове відповів президенту України Володимиру Зеленському, чому не може скликати парламент.

"Змушений знову повторити, що Ваше подання від 17 липня 2019 року було оформлено не у відповідності з вимогами чинного законодавства. Вчора я ввічливо попросив Вас виправити цю помилку. А також надав аргументоване, розгорнуте та вичерпне юридичне обґрунтування. Якщо Ви насправді хочете проведення позачергової сесії, а не демонстрації передвиборчого шоу, Ваш офіс без будь-яких труднощів міг би швидко і ефективно привести текст листа президента України до Верховної Ради України у відповідність до вимог закону і невідкладно передати в апарат парламенту. І, як я вже наголошував, у найкоротші терміни я забезпечу проведення позачергової сесії", - написав Парубій у Facebook.

Спікер парламенту пообіцяв, що "в разі надходження відповідного подання, я готовий невідкладно підписати розпорядження щодо її підготовки. Вкотре звертаю Вашу увагу, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їхні посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Що ж до самопожертви і звитяги, то необхідно мати достатньо особистих заслуг, щоби апелювати до таких високих якостей. Нагадаю — серед депутатів цього скликання є ветерани АТО, які визволяли з російської окупації українські міста, які проливали свою кров за Україну. Пам’ятайте це".

Шановний пане Зеленський! Змушений знову повторити, що Ваше подання від 17 липня 2019 року було оформлено не у...

Опубліковано Андрієм Парубієм Четвер, 18 липня 2019 р.

Нагадаємо, Зеленський направив Парубію листа з проханням скликати позачергове засідання Верховної Ради. Під час брифінгу заступник голови Офісу президента України Руслан Рябошапка наголосив, що законопроєктів на терміновий розгляд нардепів три. Перший з них стосується розвантаження і унеможливлення блокування роботи Вищого антикорупційного суду України. Скликати засідання Парубій відмовився. Згодом президент розкритикував голову парламенту за відмову скликати позачергове засідання і зазначив, що 10 сесія ВРУ XVIII скликання триває до 19 липня, а не до 12-го, як зазначав Парубій.

Відео Благання Парубія та незадоволені мажоритарники: як ухвалювали Виборчий кодекс

На закон, який скасовує мажоритарку та з 2023 року запроваджує тільки партійну систему виборів до парламенту та місцевих рад, депутати витратили останні півтора місяця своїх повноважень. Відбувалось усе аж ніяк не гладко. Є підстави вважати, що чинності закон може і не набрати.  

Благання Парубія та незадоволені мажоритарники: як ухвалювали Виборчий кодекс

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції