Робота нового уряду під загрозою через новостворені міністерства - Турчинов

Робота нового уряду під загрозою через новостворені міністерства - Турчинов

Фото: ТСН.ua

Екссекретар РНБО пояснив, що потрібно робити для перезапуску міністерств.

Новостворені в Україні міністерства або ті, що змінили назву, поки не зможуть працювати.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook екссекретар РНБО Олександр Турчинов.

"29 серпня під час затвердження складу нового уряду були створені нові міністерства шляхом об‘єднання декількох міністерств, які працювали в попередніх урядах, а також шляхом зміни їхніх назв. Зменшення кількості міністерств - достатньо логічний крок, але він повинен професійно готуватись. Після вчорашнього голосування втратили свою легітимність міністерства, які працювали за минулих урядів та не отримали нових очільників і не потрапили до складу нового Кабміну", - наголосив він.

За словами Турчинова, ліквідація цих міністерств - юридично складний, витратний і тривалий процес.

"Усі міністерства, які отримали нові назви, не мають нічого, крім цих назв та новообраних міністрів: ані положень, які потрібно затверджувати, ані штату, а головне - жодної копійки бюджетних призначень, які, відповідно до Закону “Про бюджет України”, закріплені за міністерствами, що підлягають ліквідації. Серйозні державні рішення мають спиратися не тільки на інформаційну складову. Є ще одна важлива складова, яка має назву "державне управління". Такі рішення потребують серйозної підготовчої роботи, яку бажано проводити до їхнього ухвалення", - додав екссекретар РНБО.

Окрім цього Турчинов пояснив, що для нормального функціонування новостворених міністерств Верховна Рада повинна знову повернутися до питання Кабміну, щоб повністю переформатувати чинний бюджет, перезапустити роботу новостворених структур і підрозділів.

Всі новостворені міністерства або ті, що змінили назву, сьогодні не зможуть працювати. 29 серпня під час затвердження...

Опубликовано Олександр Турчинов Пятница, 30 августа 2019 г.

Повʼязані теми:

Наступна публікація