Робота Окружного адмінсуду Києва становить загрозу національній безпеці - ГПУ

Робота Окружного адмінсуду Києва становить загрозу національній безпеці - ГПУ

Фото: УНІАН

За словами Сергія Горбатюка, втручання є системними.

Судді Окружного адміністративного суду Києва втручались у роботу, в тому числі, державних органів влади, що становить національну загрозу.

Про це на брифінгу заявив заступник начальника Головного слідчого управління — начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

"Окружний адміністративний суд ухвалює велику кількість рішень, пов'язаних із вищими органами державної влади, посадовими особами вищих органів державної влади, багатьма сферами державного і суспільного значення. Сьогодні встановлено, що відбувається системне втручання у розгляд справ судами з боку, в першу чергу, керівництва цього суду, але не тільки в розгляд справ, а і в діяльність інших органів влади, в тому числі, Конституційного суду, міністерств, відомств, судів, що, за нашою оцінкою, становить загрозу національній безпеці, тому що поза судовим процесом в ручному режимі ухвалюються рішення судами. Тому було ухвалено рішення, щоб до дозавершення розслідування ми хочемо оприлюднити інформацію, яку ми вважаємо суспільноважливою, і щоб на це реагувати", - повідомив Горбатюк.

Нагадаємо, співробітники НАБУ проводять обшук в Окружному адмінсуді столиці. У липні журналісти викрили Окружний адмінсуд Києва в обході системи авторозподілу резонансних справ. Окружний суд відомий скандальними рішеннями, які неоднозначно сприймаються у суспільстві. З останніх таких - це скасування перейменування проспектів Бандери і Шухевича, призупинення перейменування УПЦ МПскасування націоналізації "ПриватБанку".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Скандал навколо Окружного адмінсуду
Наступна публікація