Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Родина Сенцова відхрестилася від звернень до Путіна із проханням звільнити політв’язня

«Ми ні про що Путіна не просили», - заявила сестра Сенцова.  

Родина українського режисера-політв’язня у РФ Олега Сенцова не зверталася до Путіна з проханням його звільнити.

Про це заявила сестра Сенцова Наталія Каплан, - пише Громадське

«Я такого не говорила, і ми ні про що Путіна не просили», — сказала вона.

Раніше британське видання The Guardian оприлюднило інформацію з посиланням на Каплан про те, що вона нібито попросила Путіна звільнити Олега Сенцова до Чемпіонату світу з футболу.

«У нас залишилося дуже мало часу, і я дійсно сподіваюся, що Путін ухвалить рішення звільнити його і всіх українських політв’язнів перед Чемпіонатом світу», — таку цитату Каплан можна прочитати у виданні.

Проте цю новину The Guardian подало під заголовком про те, що родина нібито попросила Путіна про звільнення Олега.

«Усі питання до них, я не знаю, звідки вони це взяли, але про Путіна я точно нічого не казала», — сказала Каплан.

ВідеоСенцова перевели в санітарну частину і надали окрему палату

Життям та здоров’ям політв’язня Кремля зараз переймається майже весь світ. Утім, Олег ще раз наголосив, що припиняти голодування не збирається. "Як для четвертого тижня польоту - пілот почувається нормально", - так описав він свій стан у листі до російських правозахисників.

Сенцова перевели в санітарну частину і надали окрему палату

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.  

31 травня Ксенія Собчак повідомила, що мала розмову відеозв'язком із Сенцовим. Він виглядав худим та блідим, у нього випали два зуби через голодування.   Лікарі, які стежать за станом здоров'я  політв’язня, попередили, що після 30 дня його голодування йому почнуть заливати до носа поживну суміш  

Залиште свій коментар

Вибір редакції