Росавіація відмовилася припиняти польоти над Кримом через українські стрільби

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росавіація відмовилася припиняти польоти над Кримом через українські стрільби

Reuters

Польоти виконуються в штатному режимі.

Закривати небо над окупованим Кримом для польотів через наміри України провести ракетні стрільби на початку грудня поки не планується.

Про це заявив радник глави Федерального агентства повітряного транспорту (Росавіація - ред) Сергій Ізвольський, - пише ТАСС.

"Питання про закриття повітряного простору над Кримом навіть не виникало, польоти виконуються в штатному режимі", — повідомив Ізвольський.

Він навіть вважає, що Росавіація доб'ється від України скасування введення заборонних зон.

Також Росавіація зажадала від України негайного скасування повідомлень про активувацію небезпечних зон у повітряному просторі.

Додамо, що в Росавіації обурилися, що видання авіаційних повідомлень не узгоджувалися з РФ.

Також росіяни повідомили про нібито потенційної небезпеки для цивільної авіації, згадавши про катастрофу МН17 на Донбасі. У російському відомстві при цьому не стали уточнювати, що пасажирський лайнер Майлазийских авіаліній збили проросійські бойовики з ЗРК "Бук", ввезеного з території РФ.

"Росавіація вимагає від української сторони негайної відміни випущених повідомлень, вважає неприпустимими спроби встановлення заборонних зон в "суверенному повітряному просторі Російської Федерації" і наполягає на безумовній необхідності попередньої координації з компетентними російськими органами та провайдером аеронавігаційного обслуговування дій по встановленню заборонених зон у повітряному просторі над відкритим морем у "зоні відповідальності Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

У Державній авіаційній службі про плани провести ракетні стрільби не повідомляли.

Наступна публікація