Росія анексувала Крим, бо Путін боїться приходу НАТО на півострів

Дата публікації
Росія анексувала Крим, бо Путін боїться приходу НАТО на півострів

Володимир Путін визнав, що боїться розміщення сил НАТО у Криму / Reuters

Президент РФ переймається, що Росії обмежать доступ у Чорне море, а також кардинально зміниться баланс військових сил у цьому регіоні.

Росія окупувала Крим, аби не допустити туди війська НАТО і таким чином не втратити військовий контроль над цим регіоном.

Таку причину анексії півострова сьогодні на нараді послів і постійних представників Російської Федерації назвав президент РФ Володимир Путін, передає УНІАН.

"Ми, звичайно, не мали права залишити кримчан і севастопольців на свавілля войовничих націоналістів-радикалів, не могли допустити, щоб був істотно обмежений наш доступ до акваторії Чорного моря, щоб на кримську землю, Севастополь, врешті-решт, я думаю, досить швидко, прийшли б війська НАТО. Був би кардинально змінений баланс сил у Причорномор'ї", - наголосив Путін.

"У такому випадку все, за що боролася Росія, починаючи з петровських часів, було б викреслено", - переймався президент Росії.

Нагадаємо, Крим перебуває під окупацією Росії вже четвертий місяць. Стало відомо, що Кремль вирішив майже вдвічі "урізати" фінансування півострова.

Наступна публікація