Росія домагається виключення питання Криму з резолюції ОБСЄ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представники України закликали не піддаватися на шантаж Росії.

Російська делегація наполягає на виключенні з підготовленого проєкту декларації ОБСЄ будь-яких згадок про анексований Крим.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"У підготовленому проекті відповідної Декларації відображені результати розгляду ситуації в Україні, в якій відзначається, що ОБСЄ і надалі слід приділяти увагу тимчасово окупованому Криму, використовуючи для цього всі інструменти ОБСЄ. Однак делегація Російської Федерації наполягає на виключенні з вказаного документу ОБСЄ будь-яких згадок про Крим", - наголосив він, оприлюднивши звернення до учасників 26-го щорічного засідання Ради міністрів закордоних справ ОБСЄ.

Своєю чергою Чубаров закликав не піддаватися на вимоги РФ.

"Від імені вищого представницького органу корінного народу Криму – Меджлісу кримськотатарського народу, закликаємо міністрів закордонних справ країн-учасниць ОБСЄ не піддаватись на шантаж російської делегації... Закликаємо включити питання деокупації Криму в Загальнополітичну декларацію за підсумками 26-го засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ", - зазначив він.

Спасибі українській делегації, яка відважно захищає інтереси України в умовах істеричної поведінки росіян. Знаю, що те, що ми підготували (дивіться скан), допоможе делегації України

Опубликовано Рефатом Чубаровым Четверг, 5 декабря 2019 г.

Нагадаємо, раніше про блокування Росією декларації ОБСЄ також повідомив колишній бранець Кремля Олег Сенцов.

"Ми говоримо про російську агресію, наших полонених, а вороги тим часом блокують включення в підсумкову резолюцію питання деокупації Криму", - написав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції