Росія готова піти на смерть Сенцова в науку іншим ув'язненим - адвокат

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше повідомлялося, що у політв'язня різко погіршився стан здоров'я.

Росія не збирається відпускати українського режисера Олега Сенцова, який голодує вже майже два місяці.

Про це повідомив адвокат політв'язня Дмитро Дінзе, посилаючись на дипломатів, які контактують з Росією з приводу вирішення питання із Сенцовим.

"Я, звичайно, не любитель чуток, мені більше цікаві факти, а краще оформлені, але тут інша ситуація. За інформацією дипломатів, які контактують з Росією щодо вирішення питання з Олегом Сенцовим, вказується, що Сенцова не збираються відпускати, за типом нехай помирає в науку іншим в'язням", - написав Дінзе у Facebook ввечері 7 серпня.

"Якщо це правда, то я навіть не знаю, як це коментувати", - додав адвокат.

Раніше Дінзе повідомляв, що у Олега Сенцова значно погіршився стан здоров'я. За словами адвоката, у нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс - близько 40 ударів на хвилину. У Олега погано з серцем, і його два рази намагалися умовити виїхати до лікарні. Однак голодування він припиняти не збирається.

ВідеоСлабкий пульс і анемія: стан Олега Сенцова погіршився

Про це заявив адвокат бранця Кремля Дмитро Дінзе. За його словами, нині у політв'язня пульс - лише 40 ударів у хвилину. Олег Сенцов в російській в'язниці голодує вже 86-й день. Керівництво колонії вмовляє Сенцова поїхати в лікарню, але він не погоджується. Захисник теж проти, щоби режисера вивозили з тюрми, бо він може не перенести етапування. 

Слабкий пульс і анемія: стан Олега Сенцова погіршився

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію

Омбудсмен Людмила Денісова протягом п'яти днів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції