Росія і Китай замінили ісламський тероризм як загрозу нацбезпеці — начальник штабу оборони Великої Британії

Росія і Китай замінили ісламський тероризм як загрозу нацбезпеці — начальник штабу оборони Великої Британії

Фото: pxhere.com

Він зазначив, що "ми переживаємо період феноменальних змін".

Головна загроза безпеці Великої Британії походить від РФ.

Про це заявив начальник штабу оборони Великої Британії Ніколас Картер в інтерв'ю The Telegraph.

"Росія — це найгостріша загроза, і управління нею — перше місце у моєму списку. Це входить до списку пріоритетів радника з національної безпеки", — сказав він.

Картер зазначив, що "ми переживаємо період феноменальних змін".

"У 2018 році, у нас був напад на сім'ю Скрипалів у Солсбері, і стало сліпуче очевидно, що Росія була найгострішою загрозою для нашої країни", — додав Картер.

Росія і Китай замінили ісламський тероризм як основні загрози національній безпеці. Ці зміни мали враховувати швидко мінливий характер сучасної війни.

Головна стурбованість воєначальника в тому, що постійна участь Росії у провокаційних діях може призвести до катастрофічної помилки, яка може призвести до конфлікту.

У зв'язку з цим він попередив, що прорахунок є неприємною нагодою, і ми повинні стежити за цим, щоб він не вийшов з-під контролю.

Але він також висловився за підтримку контактів з Росією для напрацювання діалогу.

Нагадаємо:

  • 5 березня 2018 року стало відомо, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль та його дочка потрапили до лікарні після отруєння невідомою речовиною.
  • Пізніше з'ясувалося, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новичок". Великобританія звинуватила у отруєнні Росію.
  • Правоохоронні органи країни оприлюднили фото та імена підозрюваних — ними виявилися росіяни "Олександр Петров" та "Руслан Боширов".
  • Спільне розслідування The Bellingcat та The Insider підтвердило, що вони — співробітники російських спецслужб Чепіга та Мишкін. У лютому 2019 року стало відомо ім'я третього підозрюваного в отруєнні.

Новини з фронту: на Донбас прибула чергова група кадрових російських військових

Новини з фронту: на Донбас прибула чергова група кадрових російських військових

Повʼязані теми:

Наступна публікація