Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія може повністю призупинити транзит газу 2020-го - Коболєв

Росіяни намагаються скористатися тим фактом, що "Північного потоку-2" немає, і можуть влаштувати чергову газову кризу, стверджують у "Нафтогазі".

Керівник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв припускає, що транзит російського газу Україною може бути повністю призупинений 2020 року.

Про це Коболєв розповів в інтерв'ю ТСН.ua.

"Те, що "Північний потік-2" не заробить 1 січня наступного року, це очевидно, до цього готові вже все. Для росіян це, напевно, навіть можливість. І вони, за моїм прогнозом, намагаються скористатися тим фактом, що "Північного потоку-2" немає, і можуть влаштувати чергову газову кризу, це дуже в їхньому стилі", - сказав він.

Коболєв додав, що росіяни наразі намагаються зробити все можливе, аби зірвати підписання контракту з Україною. "Я вважаю, що цей сценарій найбільш вірогідний, якщо до того часу не буде підписаний договір. Росіяни роблять усе можливе, щоб договору не було, саме щоб шантажувати Європу. Газова криза – це їхній стандартний хід в подібних ситуаціях", - додав керівник НАК.

За словами Коболєва, тому так важливо, щоб Україна максимально підготувалася до цієї зими, щоб були створені додаткові запаси газу на випадок, якщо "криза станеться".

Як повідомлялося, Коболєв припускає, що тристоронні газові переговори "Україна-ЄС-Росія" можуть відбутися одразу після президентських виборів в Україні.

Детальніше про перспективи створення необхідних запасів газу до наступної зими читайте в інтерв'ю Коболєва за посиланням.

ВідеоУкраїні та Росії не вдалося домовитися про умови транзиту блакитного палива до Європи

Перемови проходили у Брюсселі під наглядом Європейської комісії. Україна наполягає на новому контракті за європейськими правилами. Росія хоче продовження попереднього. Чинний контракт спливає 31 грудня. 

Україні та Росії не вдалося домовитися про умови транзиту блакитного палива до Європи

Залиште свій коментар

Вибір редакції