Росія може використати Придністров'я для атаки на Україну – Порошенко

Дата публікації
Росія може використати Придністров'я для атаки на Україну – Порошенко

Петро Порошенко / Сайт президента України

Російські військові нарощують сили біля українських кордонів. 

Загроза повномасштабної агресії з боку РФ залишається, Росія може використати для атаки на нашу державу військовий контингент у Придністров'ї.

Таку думку під час оперативних зборів ЗСУ в Києві висловив президент України Петро Порошенко.

"Російський військовий контингент на південному заході - у Придністровському районі Молдови, неконтрольованому Кишиневом, також може бути використаний у будь-який момент для атаки на нашу територію і загрожує нашим кордонам", - наводить "Інтерфакс-Україна" його цитату.

Президент додав, що загроза повномасштабної агресії з боку Росії нікуди не поділася.

"І ця загроза не лише сочиться через неконтрольовані нами ділянки на Донбасі - вона нависає на всій лінії кордону з Росією, і навіть більше", - додав Порошенко.

За його словами, у безпосередній близькості до українських кордонів РФ розгорнула підрозділи своїх Збройних сил чисельністю до 50 тисяч людей, близько 470 танків, понад 1,7 тис. бойових броньованих машин, близько 390 артилерійських систем і 220 систем залпового вогню, близько 490 бойових літаків, сотні вертольотів, 24 бойові кораблі.

Нагадаємо, раніше Порошенко повідомляв, що з початку наступу Росії на Україну загинули понад 2,6 тисячі українських військових. 2200 силовиків служили у ЗСУ. 

За три роки безпринципної війни Кремля проти України загинули майже 10 тисяч людей

За три роки безпринципної війни Кремля проти України загинули майже 10 тисяч людей

Наступна публікація