Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія нахабнітиме стільки, скільки їй будуть це дозволяти - Турчинов

Секретар РНБО наголосив, що Російська Федерація здійснює постійні провокації.

Російська Федерація буде нахабніти стільки, скільки їй будуть дозволяти це робити. Про це секретар РНБО Олександр Турчинов заявив польським журналістам під час свого візиту до Польщі.

Як повідомляє прес-служба РНБО, там Турчинов зустрівся з президентом Польщі Анджеєм Дудою, керівником бюро національної безпеки Павелом Солохом, маршалком сейму Польщі, маршалком Сенату, міністром ЗС Польщі, міністром національної оборони Польщі, керівником бюро національної безпеки Польщі та іншими керівниками силових структур країни.

"Російська Федерація здійснює постійні провокації, але вона буде нахабніти стільки, скільки їй будуть дозволяти це робити", - сказав Олександр Турчинов, відповідаючи на запитання польських журналістів щодо інциденту, який стався 12 квітня, коли російські бомбардувальники Су-24 пролетіли біля американського есмінця Donald Cook в Балтійському морі на рівні, нижчому за капітанський місток корабля.

Відео Російські винищувачі імітували напад на американський авіаносець

Турчинов також висловив переконання, що російський літак не просто так літав над військовими кораблями. За словами секретаря РНБО, він демонстрував "готовність їх атакувати". "Поставте себе на місце військових, які були на цих кораблях. Відчути, була це учбово-демонстративна атака або реальна бойова, дуже важко", - сказав він.

"Дійсно Росія веде себе дуже нахабно і здійснює постійні провокації. Але вона буде нахабніти стільки, скільки їй будуть дозволяти це робити", - зазначив Турчинов, підкресливши, що, зокрема, турецькі повітряні кордони російські військові літаки вже не порушують.

Нагадаємо, 13 квітня Збройні сили США опублікували відео польоту російських військових літаків Су-24 і вертольота над американським есмінцем "Дональд Кук" в Балтійському морі. Літаки не були озброєні ракетами, однак їхні маневри представники США назвали "небезпечними і потенційно провокаційними".

Залиште свій коментар

Вибір редакції