Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не зацікавлена в розриві дипломатичних відносин з Україною - Лавров

Як відомо, нещодавно РФ відкликала свого посла, а нового не призначила.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров переконує, що Росія не зацікавлена в розриві дипломатичних відносин з Україною, це крайній захід.

Про це він заявив на спільній прес-конференції в Єкатеринбурзі з главою МЗС Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером, повідомляє УНІАН.

"Я не думаю, що ми зараз перебуваємо в ситуації, коли хтось зацікавлений в розриві дипломатичних відносин, це крайній захід", - сказав Лавров.

"Мені здається, що зараз головне не піддаватися емоціям, не впадати в якісь екстремальні варіанти дій, а стримано і концентровано забезпечити стабілізацію обстановки", - заявив він.

На тлі скандалу з провокацією в Криму та звинуваченнями України в тероризмі Росія зробила гучну заяву про ймовірний розрив дипломатичний відносин.

Зранку 12 серпня про це повідомило російське видання "Известия" із посиланням на джерело у російських зовнішньополітичних колах. Мовляв, президент РФ Володимир Путін лютує і може прийняти таке рішення.

Пізніше таку ймовірність не виключив і прем'єр Дмитро Медведєв. "В історії всяке бувало. Якщо інших варіантів не буде, президент може ухвалити рішення", - сказав він.

Як відомо, нещодавно Росія вже відкликала свого посла, нового призначено не було. Наразі Україну в Росії представляє тимчасовий повірений Руслан Німчинський і консули.

Залиште свій коментар

Вибір редакції