Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не змогла довести свою "корисність" у питаннях України і Сирії - Помпео

Трампу не вдалося налагодити стосунки з Москвою

Державний секретар США Майк Помпео вважає, що Росія не довела свою "корисність" в Україні та Сирії, незважаючи на те, що американський лідер Дональд Трамп намагався налагодити стосунки з Москвою.

В інтерв'ю телеканалу NBC Помпео заявив, що в США і Росії збігаються інтереси в низці питань, однак при цьому у цих країн абсолютно різні цінності.

"Вони дуже сильно відрізняються від нас в цьому відношенні. Вони не надають сприяння в Україні, в Сирії... Тепер що стосується спроб протидії зловмисним діям Росії в усьому світі. Президент намагався налагодити відносини і змінити ситуацію, але нам це не вдалося, принаймні поки що", - цитує Помпео "Голос Америки".

Нагадаємо, 16 липня у Гельсінкі відбулася довгоочікувана зустріч президентів США і Росії. На прес-конференції Трамп і Путін розповіли, що говорили про Сирію, Крим, двосторонні відносини і російське втручання в американські вибори. На запитання про те, чи вірить Трамп спецслужбам США, які дійшли висновку, що Росія втрутилася у вибори, зламавши комп'ютери кандидата в президенти на виборах 2016 року Гілларі Клінтон, американський лідер сказав, що не впевнений в тому, що це справа рук Москви.

Американські політики виступ Трампа розкритикували, назвавши його "жахливим". Через добу після прес-конференції з Путіним президент США заявив, що підтримує висновки розслідування щодо втручання Росії в американські вибори.

ВідеоЧаси м'якої політики щодо Росії завершилися - Майк Помпео

Америка шле сигнал, а до Путіна ніяк не доходить. Північну Корею, можливо, доведеться розбомбити, якщо вона буде погано себе поводити - таким баченням світової політики ділиться Майк Помпео, якого Трамп з посади голови ЦРУ перевів на посаду державного секретаря, себто міністра закордонних справ Сполучених Штатів.

Часи м'якої політики щодо Росії завершилися - Майк Помпео

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції