Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія нічого не робить для врегулювання  ситуації в Україні - Меркель

За словами Меркель, Росія не бере участь у деескалації ситуації в Україні.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Росія не вживає необхідних кроків у деескалації ситуації в Україні. Про це вона заявила, виступаючи перед парламентом.

"На жаль, у багатьох питаннях участь Росії в деескалації ситуації не очевидно. У зв'язку з цим ми продовжимо робити те, чим займалися і раніше: з одного боку, розвивати діалог, а з іншого - давати зрозуміти, що в України є право на власний шлях розвитку. Ми вимагаємо цього. Україна повинна самостійно визначати своє майбутнє", - підкреслила канцлер ФРН.

Раніше, виступаючи на з'їзді Християнсько-демократичної партії, Меркель заявила, що Росії не слід недооцінювати рішучість Європейського союзу застосувати економічні санкції. За її словами, це станеться, якщо Росія продовжить застосовувати насильство стосовно України".

Як заявила Меркель, вона докладає зусилля до того, щоб підтримувати діалог з Росією. "Але дозвольте мені заявити, що сильний не може порушувати закон, і ми всі повинні встати на захист закону", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше видання Financial Times писало, що Захід має дати зрозуміти Росії, що Україна має право навести лад на сході.

Залиште свій коментар

Вибір редакції