Росія очолила Раду безпеки ООН, а Чуркін вже говорить про "сюрпризи"

Дата публікації
Перегляди
54к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія очолила Раду безпеки ООН, а Чуркін вже говорить про "сюрпризи"

Чуркін зазначив, що багато уваги буде приділено Близького Сходу / Фото: Reuters

У липні посада голови Радбезу перейде до Руанди.

Сьогодні, 1 червня, Росія приймає в головування в Раді Безпеки ООН. Постпред РФ при ООН Віталій Чуркін заявив, що графік роботи Радбезу "обіцяє бути напруженим".

"Багато уваги буде приділено Близького Сходу: ми обговоримо перебіг близькосхідного врегулювання, положення в Ємені, Лівії, процес хімічної демілітаризації Сирії, гуманітарну ситуацію в цій країні", - сказав Чуркін.

Повідомляється, що ротягом місяця відбудеться засідання щодо Афганістану, а також серія зустрічей з африканської тематики.

Незважаючи на те, що в плані роботи РБ ООН на місяць, поки не передбачені окремі зустрічі щодо України, постпред РФ не виключив можливість їх проведення.

"Кожен член Ради Безпеки має право вимагати проведення засідання з будь-якої ситуації, яка, на його думку, може нести загрозу міжнародному миру та безпеці. Так що тут не виключені ніякі сюрпризи", - заявив Чуркін.

У травні роботу основної структури всесвітньої організації очолювала Південна Корея, а в липні посада голови Радбезу перейде від Росії до Руанди.

Нагадаємо, Росію не підтримала жодна країна на Радбезі ООН, викривши Кремль у брехні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
54к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація