Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія оголосить бойкот "Євробаченню", якщо Україна відмовить у в'їзді Самойловій – сенатор

У Росії вважають рішення СБУ "абсурдним".

Російський сенатор Олег Морозов заявив, що Москва оголосить бойкот "Євробаченню-2017", якщо Служба безпеки України заборонить в'їзд в країну співачці Юлії Самойоловій.

Про це повідомляє РИА Новости.

"Не хотілося б, щоб це рішення дійсно відбулося, воно занадто абсурдне. Але якщо воно прийнято, Росія буде бойкотувати конкурс, нам не залишають іншого вибору, просто заганяють в кут", — сказав Морозов.

Сенатор заявив, що Росія не буде змінювати учасника конкурсу, оскільки це "поразницька поведінка".

Нагадаємо, в останній момент в РФ вирішили, що на конкурс поїде дівчина з інвалідністю Юлія Самойлова. Однак є один нюанс – кілька років тому Самойлова їздила з гастролями до анексованого Криму, а це значить незаконно перетинала кордон нашої країни. Тепер СБУ повинна була вирішити, чи пускати Самойлову до України.

17 березня в СБУ заявили, вибір артистки  російською стороною був  абсолютно свідомо спланованим, щоб "зробити привід і подивитися на нашу реакцію". 

Представниця Росії на конкурсі "Євробачення-2017" Юлія Самойлова, яка гастролювала в окупованому Криму, розповіла про цю поїздку. За словами Самойлової, вона виступала в Керчі. Для неї це була типова поїздка. Співачку дивує, чому це взагалі когось зачепило.

20 березня голова Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що спецслужба підготувала рішення про заборону на в'їзд в країну російської представниці на конкурсі "Євробачення-2017" Юлії Самойловій.

Відео Конкурсантку Євробачення від Росії можуть не впустити на територію України

Залиште свій коментар

Вибір редакції