Росія перекидає до анексованого Криму важке озброєння - ОБСЄ

Росія перекидає до анексованого Криму важке озброєння - ОБСЄ

Associated Press

Йдеться, зокрема, про переміщення десантно-штурмових елементів.

Російська Федерація перекидає важке озброєння до окупованого Криму.

Про це заявили у місії Сполучених Штатів Америки при ОБСЄ, розповіли у ТСН.Ранок 14 травня. 

Йдеться про переміщення до анексованого українського півострова десантно-штурмових елементів. А також бойових танків, мінометів та бронетехніки. "Навіть після заяв РФ про скорочення чисельності сил уздовж кордону з Україною, Росія нещодавно перекинула до Криму десантно-штурмові елементи, танки T-72Б3, 120-мм міномети, 122-мм гаубиці, бронетранспортери та інше озброєння", - наголосила в.о. керівника місії США при ОБСЄ Елізабет Розенсток-Сіллер

Окрім того, росіяни продовжують призов до своєї армії тисяч молодих кримчан. Слід зауважити, що все це відбувається після того, як три тижні тому Москва заявила про відведення військ від кордонів із Україною.

Новини світу: США сповістили ОБСЄ, що Росія перекидає до окупованого Криму важке озброєння

Новини світу: США сповістили ОБСЄ, що Росія перекидає до окупованого Криму важке озброєння

Як повідомлялося, на початку квітня у Мережі з'явилося відео, на яких Росія стягує до окупованого Криму та кордонів з Україною ешелони з військовою технікою. Світові лідери вимагали в РФ відведення військ та наголошували на ескалації подій на Донбасі. 

В Росії заявляли, що їхня армія пересувається на території країни тими маршрутами, якими вважає за потрібне. Війська перебуватимуть біля українських кордонів доти, доки вирішить керівництво країни, заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков. 

Через кілька тижнів, 22 квітня, міністр оборони Росії Сергій Шойгу ухвалив рішення завершити перевіркові заходи в Південному та Західному військових округах. Міністр заявив: це сталося, "оскільки всі поставлені цілі досягнуті".