Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія хоче зірвати вибори в Україні фальсифікаціями та кібератаками - Порошенко

Президент наголосив на важливості мати ефективні засоби протидії.

Президент України Петро Порошенко зазначив, що Російська Федерація збирається втручатися у виборчу кампанію в Україні та хоче зірвати вибори.

Про це президент повідомив під час зустрічі з новим складом ЦВК.

"Вже зараз ми отримуємо інформацію, що Росія планує втручатися у виборчу кампанію в Україні через дезінформацію, фальсифікації виборчого процесу і кібератак. Вони робитимуть все, аби зірвати вибори", - сказав Порошенко.

Також глава держави додав, що "розраховує на ефективну роботу ЦВК і спецслужб,для протидії російському втручанню та забезпеченню вільного волевиявлення українців".

Нагадаємо, що у новому складі ЦВК зараз 16 членів. В комісії залишається одне вільне місце, яке буде квотою "Опозиційного блоку".

Під час зустрічі Порошенко також зазначив, що готовий консультуватися з "Опозиційним блоком" щодо кандидатури.

"Я готовий до консультацій з парламентською фракцією, яка поки не надала свої пропозиції. Після проведення відповідних консультацій готовий внести цю кандидатуру до парламенту, щоб забезпечити належне представництво фракцій в ЦВК", - додав він.

У Верховній Раді 14 новобраних членів Центральної виборчої комісії вже склали присягу на вірність народу України. Ще двоє членів комісії залишаються на своїх посадах від 2014 року: Катерина Махницька (квота "Свободи") і Олег Діденко (УДАР). 

 

Відео14 нових членів ЦВК провели своє перше засідання

Таємним голосуванням головою обрали Тетяну Сліпачук, яку делегувала до ЦВК парламентська група "Воля народу". Її заступниками стали Євген Радченко від "Самопомочі" та Олег Конопольський від БПП. Нині в комісії залишилося вакантне одне крісло, яке зарезервували для представника "Опоблоку". 

14 нових членів ЦВК провели своє перше засідання

Залиште свій коментар

Вибір редакції