Росія погрожує знищити захоплену в анексованому Криму військову техніку ЗСУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україні пропонують протягом десяти років забрати майно.

Росія може вдатися до утилізації української військової техніки, котра залишилася у Криму після анексії півострова в 2014 році. Про це повідомляє Еспресо з посиланням на керівника комітету з оборони так званої Держдуми Росії Володимира Шаманова.

"Це, перш за все, завдання керівництва України. Виходячи з міжнародних норм, упродовж 10 років вони повинні або забрати, або через 10 років ми будемо змушені це утилізувати, тому що те, що не експлуатовується, занепадає і приходить в непридатність. Сучасних зразків ми не спостерігали, а ті, які є, вони Збройним силам РФ не цікаві", – заявив представник російського органу влади, легітимність якого не визнається через проведення незаконних "виборів" на території українського Криму.

Минулого року президент РФ Володимир Путін уже висловлював готовність повернути Україні військову техніку, але міністр закордонних справ України Павло Клімкін пояснив, що пристати на це неможливо з огляду на негативні юридичні та політичні наслідки. При цьому, крім заяв у ЗМІ окремих представників влади, ніяких офіційних звернень від Росії з цього приводу не надходило.

ВідеоМайк Помпео закликав не порівнювати визнання анексованих територій на Близькому Сході із ситуацією в Криму

Про це держсекретар США заявив під час слухань в американському сенаті. Наприкінці березня Сполучені Штати, попри спротив міжнародної спільноти, визнали Голани ізраїльськими. Серед політиків ширились побоювання, що російську окупацію теж можуть визнати легальною.  

Майк Помпео закликав не порівнювати визнання анексованих територій на Близькому Сході із ситуацією в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції