Росія порушила рішення ЄСПЛ щодо полонених українських моряків - Порошенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Москва повинна була надати інформацію про військових.

Росія порушила рішення Європейського суду з прав людини, який зобов'язав владу цієї країни до 3 грудня надати інформацію щодо захоплення у полон українських моряків поблизу Керченської протоки.

Про це в ефірі телеканалу ICTV повідомив президент України Петро Порошенко.

"За рішенням Європейського суду з прав людини, сьогодні РФ мала надати інформацію щодо полонених українських моряків. Наскільки мені відомо, Росія порушила рішення Суду, і інформації не надала", — сказав глава української держави.

Порошенко закликав Росію негайно і безумовно звільнити українських моряків та повернути захоплені кораблі Військово-морських сил України.

Нагадаємо, 29 листопада Європейський суд з прав людини зобов'язав Росію надати інформацію про захоплених у полон українських моряків. Росія мала надати інформацію про захоплення військовослужбовців та юридичні підстави їхнього утримання. Також московська влада мала повідомити про місце утримання моряків, інформувати про їхні поранення та надану медичну допомогу. Російський уряд мав надати цю інформацію до понеділка, 3 грудня. 

ВідеоЗахищати полонених українських моряків зголосилися понад півсотні адвокатів з Криму та Росії

Це і кримчани, і правники з Москви, як представники адвокатських спільнот, так і окремі адвокати. Микола Полозов, який координує захист українців, уже у вівторок планує відвезти список до Києва. Тут його розгляне міжвідомча група і вирішить, хто захищатиме бранців. 

Захищати полонених українських моряків зголосилися понад півсотні адвокатів з Криму та Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції