Росія продовжить тиск на Україну в 2016 році - директор розвідки США

У подіях в Україні Москва вбачає збільшення своєї присутності в регіоні.  

Директор національної розвідки США Джеймс Клеппер заявляє, що Росія продовжує ведення "жорсткоїзовнішньої політики в 2016 році, в тому числі спрямовану на перешкоджання західним прагненням України.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Сьогодні в Конгресі Клеппер заявив, що, незважаючи на зменшення силового протистояння між українськими військами та сепаратистами, яких підтримує Росія на Донбасі, Кремль і надалі підтримуватиме "довгостроковий вплив на Київ" і здійснюватиме перешкоджання "спробам України інтегруватися із західними інститутами ".

"У подіях в Україні Москва вбачає збільшення своєї присутності в регіоні для запобігання майбутній зміні режиму в колишніх радянських республіках і для прискорення переходу до багатополярного світу, в якому Росія є безперечним гегемоном в регіоні в Євразії", - сказав Клеппер.

Він додав, що Росія в 2016 році збільшуватиме тиск на сусідні держави, щоб вони приєдналися до очолюваного Москвою Євразійського економічного союзу, членами якого вже є колишні радянські республіки Вірменія, Білорусія, Казахстан, Киргизія.

Нагадаємо, сьогодні секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Збройні сили Росії проводять активну підготовку до ведення агресивних бойових дій, що є прямою загрозою для України. Військові навчання в РФ відбуваються в безпосередній близькості від східного кордону нашої країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: