Росія проводить "місцеві вибори" в анексованому Криму: Україна висловила рішучий протест

У МЗС закликали світ не визнавати результати "голосування".

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест та засудило протиправну організацію і проведення Російською Федерацією 13 вересня так званих "виборів" до незаконних органів, утворених російською окупаційною адміністрацією в незаконно анексованому Криму та Севастополі. Українські дипломати закликали світову спільноту посилити тиск на РФ.

Про це йдеться на сайті МЗС.

В українському МЗС уточнили, що вважають подібні дії Кремля продовженням грубих порушень Російською Федерацією державного суверенітету і територіальної цілісності України. І наголосили, що усі причетні до підготовки та проведення незаконного "голосування" в тимчасово окупованому Криму нестимуть відповідальність згідно із законодавством України.

"Закликаємо іноземні держави та міжнародні організації засудити незаконні дії РФ та чітко заявити про невизнання результатів так званих "виборів" на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також посилити політико-дипломатичний тиск на Російську Федерацію, зокрема шляхом розширення санкцій", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: 

  • МЗС України прокоментувало "вибори губернатора" у Криму
  • Посли ЄС подовжили санкції проти Росії за анексію Криму і готуються до запровадження нових  
  • "Чекаємо на розширення санкцій": в МЗС відреагували на обмежувальні заходи для Росії від Євросоюзу
  • МЗС вимагає від РФ звільнити затриманих у Криму українців

Відео Євросоюз ще на пів року подовжив санкції проти Росії через анексію Криму

Євросоюз ще на пів року подовжив санкції проти Росії через анексію Криму – так вирішила Рада ЄС. У списку – 175 осіб – їм заборонено в’їжджати до ЄС, а їхні активи там заморожені. Обмеження стосуються й чотирьох десятків російських підприємств. ЄС ухвалив санкції шість років тому й відтоді подовжує їх що пів року. Також Брюссель запровадив й економічні обмеження проти цілих секторів економіки Росії через її агресію на Донбасі. Вони діють до кінця наступного року.  

Євросоюз ще на пів року подовжив санкції проти Росії через анексію Криму

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів