Росія розчарована канадськими санкціями та погрожує "взаємністю"

Канада ввела санкції щодо ще 15 осіб через окупований Крим.

Посольство Росії в Канаді висловило розчарування через введення нових санкцій Канадою і пообіцяло реагувати на них "на основі взаємності".

Про це написав прес-секретар посольства у своєму Twitter.

"Висловлюємо крайнє розчарування рішенням канадської влади в черговий раз розширити список санкцій російських офіційних осіб і парламентаріїв", - зазначили в посольстві РФ.

У заяві говориться, що діючи таким "негативним та ірраціональним чином, канадська сторона заганяє себе в порочне коло конфронтації з Росією".

"Це, без сумніву, негативно вплине на весь комплекс російсько-канадських відносин, які останнім часом тільки почали налагоджуватися. Російська сторона врахує цей недружній крок і буде реагувати на основі взаємності", - заявили в посольстві РФ.

Нагадаємо, влада Канади в рамках політики тиску на РФ через ситуацію в Україні ввела санкції щодо ще 15 осіб, в тому числі шістьох "депутатів Держдуми" від КримуПро це повідомляється на сайті канадського МЗС. Також там наведені доповнення в санкційний список.

Світові лідери домовились зберегти санкції проти Росії

Переговори президента США та лідерів Німеччини, Франції, Великобританії, Італії та Іспанії тривали більше години. Барак Обама прибув до Берліна позавчора, в середу, а глави європейських держав прилетіли сьогодні зранку. Учасники зустрічі домовилися зберегти санкції проти Росії. Барак Обама та лідери європейських держав занепокоєні, що жодна домовленість по режим тиші не протрималася довго.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: