"Росія сплутала ЄСПЛ з шоу на російському телебаченні": у Мін'юсті впевнені у поразці РФ у суді

"Росія сплутала ЄСПЛ з шоу на російському телебаченні": у Мін'юсті впевнені у поразці РФ у суді

Фото: УНІАН

Своїм позовом до ЄСПЛ Росія створила додатковий медіа майданчик для промивання мізків, наголошує міністр.

Міністр юстиції України Денис Малюська вважає, що російський позов проти України в Європейському суді з прав людини не має жодних перспектив. На його думку, на Росію чекає неминуча поразка.

Про це він написав у Facebook, коментуючи першу в історії Росії міждержавну скаргу в ЄСПЛ.

"Судячи з пресрелізу генпрокуратури країни-агресора та їхнього ж МЗС, Росія сплутала ЄСПЛ з шоу на російському телебаченні - у заяві до суду виклали усі міфи російської пропаганди. Зовсім безглуздим такий вчинок не назвеш - у них з‘явиться додатковий медіа майданчик для промивання мізків та медіа-привід. Але з юридичної точки зору - неминуча поразка", - заявив Малюська.

Нагадаємо, 22 липня Росія уперше подала міждержавну скаргу до Європейського Суду з прав людини проти України. Країна-агресор закидає нашій державі низку претензій, зокрема, мовляв відповідальність за збиття Boeing 777 біля Донецька, блокування Північно-Кримського каналу, і традиційне звинувачення у начебто дискримінації російськомовного населення і бізнесу.

Зазначимо, Росія звернулася в Європейський суд з прав людини, попри те що не визнає його рішення обов'язковими для виконання.

Повʼязані теми:

Наступна публікація