Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія спробує розгойдати ситуацію перед виборами до ВР руками самих українців – Кривонос

У РНБО сподіваються, що нове керівництво держави впорається із викликами.

Збройні сили України готові дати відсіч намаганням Росії загострити ситуацію на фронті, але небезпеки для держави можуть прийти з інших напрямків. На цьому наголосив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос.

"Українська армія готова протистояти. Досвід вона має великий, вона має досить високий рівень і професіоналізму, і патріотизму, і в змозі дати відсіч спробам Росії розгойдати ситуацію всередині країни", - запевнив він.

ВідеоКривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

Заміна фігуранта корупційного скандалу. Заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Президент Петро Порошенко призначив полковника Сергія Кривоноса. Він - колишній кандидат у президенти, минулого тижня зняв свою кандидатуру і підтримав чинного главу держави.

Кривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

Однак Кривонос вважає, що РФ робитиме ставку на розхитування ситуації в Україні перед парламентськими виборами. "Головне завдання інформаційної операції – розгойдати ситуацію всередині країни руками і мозком самих українців. І це чітко треба розуміти кожному українцю", - зауважив посадовець.

Також він нагадав про можливість втручань у роботу енергетичної системи України за допомогою кібератак. "Ми ще перебуваємо в тому стані, коли наша енергетична залежність від Росії ще існує і вона може впливати", - пояснив Кривонос. "Розроблено певні кроки, які при реалізації вже новим керівництвом, новою командою можуть ці спроби значно зменшити. Будемо сподіватися, що підбір людей в команді нового президента буде професійний", - додав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції