Росія стабільно намагається вийти з Мінських домовленостей - Кулеба

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія стабільно намагається вийти з Мінських домовленостей - Кулеба

Фото: Facebook / Dmytro Kuleba

РФ не виконує перший пункт домовленостей, каже голова МЗС.

Російська Федерація не виконує Мінські домовленості, а також стабільно намагається вийти з них.

Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Очільник МЗС наголосив, що Російська Федерація намагається нав'язати думки про те, що Київ виходить з Мінських угод, а формат взагалі зруйновано. Насправді, це не так, зауважує Кулеба.

"З "Мінська" стабільно намагається вийти Російська Федерація, яка не виконує перший пункт Мінських домовленостей - припинити вогонь", - наголосив міністр.

Керівник українського МЗС зауважує: коли президент Володимир Зеленський наголошує на формалізацї  процесу врегулювання ситуації на Донбасі, то не йдеться про руйнування форматів, що існують зараз. 

"Ми вважаємо, що і "нормандський формат" може дати результат. Але якщо ситуація заходить в глухий кут, то ми повинні шукати альтернативу. Коли президент так ставить питання, то це не для того, щоб зруйнувати "нормандський формат" або "мінський процес", а для того, щоб мотивувати всіх нинішніх учасників цих форматів до активної роботи", - пояснив Дмитро Кулеба.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський заявив, що для врегулювання конфлікту на Донбасі формат ведення переговорів з Росією треба змінювати. Він наголосив на важливості оновлення Мінського переговорного процесу. На думку українського президента, "Мінськ" повинен бути гнучким. Також Зеленський підтримує залучення до мирних перемовин інших держав, що може сприяти швидшому завершенню війни на Донбасі. 

Що зупинить Путіна: зброя, гроші чи дипломатія

Що зупинить Путіна: зброя, гроші чи дипломатія

 

Наступна публікація