Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія узаконила анексію Криму і Севастополя

Підписання відбулось одразу в Кремлі.

Президент Росії Володимир Путін і представники нелегітимного кримського уряду і парламенту підписали угоду про входження півострова і міста Севастополь до складу Росії.

Підписання документу відбулось в Кремлі.

Перед підписанням Путін заявив, що позиція Росії в кримському питанні ґрунтувалася на волі мільйонів людей. "Я хочу подякувати всім за цей патріотичний настрій. Ми повинні для себе вирішити, чи готові ми відстоювати свої національні інтереси. Кримчани поставили питання жорстко і безкомпромісно. Референдум був проведений відкрито і чесно і люди в Криму ясно визначили свою волю: вони хочуть бути з Росією", - зазначив Путін."Понад 95 % населення Росії вважають, що Росія повинна захищати права росіян у Криму, а 83% переконані, що Росія повинна захищати росіян у Криму, навіть якщо це погіршить наші відносини з деякими державами. 92% росіян виступають за возз'єднання Криму з Росією. Таким чином, переважна більшість і в Криму, і в Росії виступають за возз'єднання Криму з РФ", - додав президент РФ.

"Сьогодні ґрунтуючись на результатах референдуму, спираючись на волю народу вношу на Федеральні збори на розгляд рішення про приєднання до РФ двох нових суб'єктів РФ: республіки Крим та міста Севастополь", - сказав він.

Відео У Кремлі підписали угоду про входження Криму і міста Севастополь до Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції