Росія відкинула Крим до сталінських часів. МЗС прокоментувало візит Путіна до півострова

Держава-агресор продовжує порушувати на окупованій території права людини, наголошують дипломати.

Два роки окупації Криму повернули півострів до сталінських часів, наголошується у протесті МЗС України щодо візиту президента РФ Володимира Путіна до окупованого Криму.

Як повідомляє прес-служба відомства, спроби відсвяткувати річницю російської агресії проти України та віроломного захоплення Криму "виглядає цинічним на тлі серйозних економічних, соціальних та гуманітарних проблем на півострові".

"За два роки російсько-кремлівським окупантам вдалося повернути Крим у сталінські часи авторитаризму, безправ'я та репресій. Держава-агресор продовжує порушувати на окупованій території права людини, здійснює терор проти незгодних. На півострові фактично відсутні свобода слова, ЗМІ та віросповідань. Щоденно відбуваються систематичні утиски прав українців та кримськотатарського народу", - зазначають українські дипломати.

МЗС України поклало всю відповідальність за порушення на Росію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, на її посадових осіб, а також на незаконну окупаційну владу.

"Уся світова спільнота цими днями, як і два роки тому, однозначно висловилася із засудженням безвідповідальних дій держави-окупанта. Україна та всі демократичні держави світу подвоять спільні зусилля для того, щоб мешканці українського півострова звільнилися від авторитарного окупаційного режиму, а Крим знову став вільним", - зазначили в зовнішньодипломатичному відомстві.

Нагадаємо, сьогодні, 18 березня, президент Росії Володимир Путін прибув в окупований Крим. Зокрема, він відвідав будівельний майданчик транспортного переходу через Керченську протоку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: